اختصاص خط به کاربران

اختصاص خط از پنل نمایندگی #

جهت اختصاص خط ، از منوی “مدیریت و تنظیمات” وارد بخش “کاربران” شوید و کاربر را که انتخاب کنید، جلوی هر کاربر بر روی گزینه “خطوط” کلیک نمایید.

سپس در این بخش چنانچه بخواهید خط بصورت اشتراکی به کاربر دهید، از لیست خطوط اشتراکی خط را انتخاب و گزینه اشتراکی را بله انتخاب نمایید و بر روی ثبت بزنید، خط به لیست خطوط کاربر اضافه می شود.
یا اگر میخواهید خط اختصاصی به کاربر اختصاص دهید از لیست خطوط اختصاصی خط مورد نظر را انتخاب نمایید، گزینه ارسال و دریافت خط را بله انتخاب کنید،سپس بر روی ثبت بزنید، خط به کاربر اضافه می شود.
نکته: اگر طبق توضیحات فوق، به صورت دستی به کاربر خط اختصاصی دهید پس از اضافه کردن خط به کاربر، نام کاربری و شماره خط مذکور را طی ارسال تیکت، اعلام نمایید تا احراز هویت خط بنام کاربر انجام شود و خط بنام ایشان فعال گردد.

خرید مستقیم خط اختصاصی توسط کاربر #

چنانچه کاربر زیرمجموعه شما، خودش بخواهد،خط اختصاصی مورد نظرش را بخرد؛
ابتدا شما میبایست در پنل نمایندگی خود، قیمت گذاری خطوط را انجام دهید.
جهت قیمت گذاری از منوی “مدیریت و تنظیمات” وارد بخش “قیمت گذاری خطوط” شوید. سپس برای همه اپراتورها برحسب تعرفه خودتان (در همین بخش تعرفه شما درج شده است) قیمت خط را تعریف نمایید، قیمت گذاری باید بالاتر از قیمت تعرفه خرید خطوط خودتان باشد.

سپس کاربر می تواند از منوی “عملیات حساب” بر روی بخش “خرید شماره” کلیک نماید، فرم ثبت نام خط مورد نظر، از اپراتور مورد نظرش را پر نماید و پس از ثبت فرم خرید خط، مستقیم به درگاه بانکی رفته و هزینه خط را آنلاین می پردازید،سپس در بخش “شماره های ثبت شده” نمایش داده می شود و در حالت فعالسازی قرار می گیرد و نهایتا اگر اطلاعات کامل و درست باشد.خط تایید نهایی می شود و پس از حداقل یک روزکاری وضعیت خط تایید می شود و به لیست خطوط کاربر اضافه میگردد و قابل استفاده است.

نکته خرید شماره #

خطوط به صورت پیش فرض تبلیغاتی هستند و به بلک لیست ارسال نمی شود و برای اینکه با این خطوط بتوانید به شماره های مسدود پیامک بفرستید می بایست خط را خدماتی کنید و شرایط در بخش پشتیبانی > درخواست خط خدماتی > راهنما وجود دارد.