ارسال #

برای ارسال پیامک ابتدا در قسمت لیست گیرندگان بر روی دکمه سبز رنگ افزودن گیرندگان کلیک نمایید با کلیک بر روی این گزینه منویی مطابق با شکل زیر ظاهر میشود.

اضافه کردن شماره #

با کلیک بر روی این گزینه میتوانید شماره های مورد نظر خود را به صورت دستی تایپ نمایید.

اضافه کردن دفترچه #

با استفاده از این گزینه می توانید دفترچه تلفن های موردنظرتان را به دو صورت کلی و جزئی اضافه نمایید.

کلی : با انتخاب این گزینه میتوانید کل اعضای دفترچه موردنظرتان را به لیست گیرندگان اضافه کنید اگر میخواهید چندین دفترچه را انتخاب کنید کافیست کلید ctrl را پایین نگه داشته و دفترچه هایتان را انتخاب کنید.

جزئی : با انتخاب این گزینه میتوانید طبق تصویر برخی از اعضای دفترچه موردنظرتان را انتخاب کنید و به لیست گیرندگان اضافه نمایید.

ارسال کد پستی #

از طریق این ماژول می توانید به شماره های همراه اول در مناطق مختلف پستی شهرهای تهران، اصفهان، مشهد، شیراز، سنندج، اهواز، تبریز، یزد، کاشان، رشت، قم و مازندران و شهرهای مشخص شده، همچنین شماره های ایرانسل کل کشور با تفکیک جنسیت پیامک ارسال نمایید برای انجام این کار کافیست در فیلد کدپستی چهار یا پنج رقم اول کدپستی منطقه مورد نظرتان را وارد نمایید.

ارسال محله ای #

در این بخش می توانید به شماره های همراه اول در محلات مختلف تهران پیامک ارسال نمایید.

ارسال از فایل متنی و اکسل #

با استفاده از این گزینه میتوانید شماره های مورد نظرتان را از طریق فایل متنی با پسوند txt و یا فایل اکسل با پسوند xls و xlsx آپلود نمایید.

توجه داشته باشید در فایل متنی حتما باید در هر خط یک شماره قرار دهید و در فایل اکسل کلیه شماره ها باید در ستون اول ذخیره شده باشد.

متن پیام #

پیام خود را در این بخش مینویسید و در پایین کادر مشاهده میکنید متن شما از چند کاراکتر ساخته شده و چند پیام مخابراتی خواهد بود همچنین در این بخش میتوانید پیام مورد نظرتان را از طریق پیام های پیشفرض که قبلا ایجاد کردید اضافه کنید و امضای پیام را که قبلا در بخش تنظیمات مدیریتی ثبت کرده اید در هرکجای پیام قرار دهید.

شیوه ارسال #

نمایش اعداد: در این بخش میتوانید تعیین کنید اعداد درج شده در متن پیامک به صورت فارسی باشد یا لاتین.

زمان ارسال : شما میتوانید برای ارسال پیام خود زمانی در آینده را انتخاب کنید مانند تصویر زیر :

شماره پیش فرض : با کلیک بر روی عکس دیسکت کنار شماره ها می توانید شماره پیش فرض در هر بخش ارسال را تعیین کنید.