مدیریت کاربران

ایجاد کاربر #

برای ثبت کاربر جدید به دو روش زیر می توانید اقدام نمایید:

الف) ایجاد کاربر از پنل نماینده : برای ایجاد کاربر(بصورت دستی) وارد منوی“مدیریت و تنظیمات” شوید و بر روی گزینه “کاربران” کلیک نمایید، حال در صفحه باز شده بر روی گزینه “جدید” کلیک نمایید و اطلاعات کاربر را وارد و ثبت را بزنید.

ب) ثبت نام آنلاین کاربران : برای راه اندازی قسمت ثبت نام آنلاین،ابتدا از منوی “مدیریت و تنظیمات” وارد بخش “تنظیمات بسته ها” شوید و بر روی گزینه “جدید” کلیک نمایید.

در صفحه باز شده، نامی برای بسته مورد نظر خود انتخاب کنید و هزینه بسته را در بخش “قیمت” وارد کنید. در بخش “تخفیف پیامک” در صورت تمایل “تخفیف ویژه پیامک” کاربران ثبت نامی بسته مورد نظرتان را وارد کنید همچنین با استفاده از گزینه “ترتیب نمایش” می توانید با قرار دادن اعداد، ترتیب قرارگیری بسته ها در قسمت ثبت نام آنلاین را مشخص نمایید . با استفاده از گزینه “تعداد روز انقضا” می توانید برای بسته های مورد نظرتان تاریخ انقضا تعیین کنید در صورتی که در این بخش مقداری وارد نکنید بسته شما “نامحدود” خواهد بود.

تنظیمات بسته ها #

در بخش تنظیمات بسته ها:
نکته اول: اگر صرفا پنل کاربری میخواهید بسازید، طبق تصویر ذیل،از فیلد “نوع بسته” گزینه کاربر را انتخاب نمایید و چنانچه بخواهید دسترسی نمایندگی بسازید در این فیلد گزینه مدیر را انتخاب نمایید.
نکته دوم: لیست منوهای سامانه مشخص هست که جهت ایجاد دسترسی می بایست هر منوی این لیست را باز نمایید و تیک همه موارد آن بخش را بزنید که دسترسی آن منو برای بسته موردنظر فعال شود. طبق نظر خودتان که هر بسته چه دسترسی هایی داشته باشد این دسترسی ها را فعال یا غیرفعال نمایید.

هر تعداد بسته مدنظر داشته باشید می توانید بسازید.

در صورتی که کاربری از قسمت ثبت نام آنلاین در پنل شما نام نویسی کند، حساب کاربری وی منفی خواهد شد و کاربر می تواند پس از وارد شدن به پنل از بالای صفحه بر روی گزینه “خرید پنل” کلیک نماید و هزینه خرید بسته را بصورت آنلاین پرداخت کند.

اگر شما ترمینال ثبت کرده باشید، هزینه پنل به حساب بانکی شما واریز می گردد در غیر این صورت حساب کاربری پنل نمایندگی شما شارژ خواهد شد.
ضمنا شما می توانید پس از ثبت نام کاربر، از منوی مدیریت تنظیمات، کاربران، کاربر موردنظر را جستجو و انتخاب نمایید و سپس بر روی گزینه ویرایش کلیک نمایید. سپس در این بخش، در کادر مشخص شده، خودتان قیمت دیگری بجای قیمت بسته ثبت نامی کاربر قرار دهید. یا حتی اگر میخواهید قیمت بسته را صفر وارد کنید، سپس بر روی ویرایش کلیک نمایید.
همچنین در همین بخش ویرایش کاربران، اگر به کاربری بخواهید تخفیف ویژه روی تعرفه پیامک دهید،میبایست تخفیف را بصورت ریالی در بخش تخفیف ویژه وارد نمایید.

نکته مهم #

پیامک مشخصات، کد فعالسازی و …مربوط به زیرمجموعه شما از پنل نمایندگی شما ارسال می شود و در قسمت “گزارشات ارسال” بخش “گزارشات ارسال” قابل مشاهده و جستجو است و شما باید همواره شارژ کافی برای ارسال پیامک داشته باشید.